+ 380 67 420 16 87 Відділ продажу / пн-пт 9:30 – 18:30

Технічне устаткування будинка

NEBOS'HILL — це унікальний проект у «тихому центрі» Дніпра. Справжнє місто у місті з власною інфраструктурою.

 • Вигідне розміщення

  NEBOS’HILL розташований у тихому центрі Дніпра. Поруч знаходиться парк ім.Т.Г.Шевченко, Набережна Дніпра, та центр міста. Місцезнаходження ЖК дозволяє заїжджати і виїжджати з нього з двох сторін (вул. Вернадського і вул. Ливарна) - це істотно заощадить час мешканцям.

 • Закрита територія

  Доступ на територію NEBOS’HILL мають тільки мешканці, а цілодобове відеоспостереження, охорона та консьєрж забезпечують повну безпеку і спокій в NEBOS’HILL.

 • Пожежегасіння/Димовидалення

  «У NEBOS’HILL запроєктована система димовидалення на 100%. Це означає, що при виникненні сигналу «пожежа» відкривається найближчий клапан димовидалення до вогнища задимлення і запускається вентилятор димовидалення.

 • Відеоспостереження

  У громадських місцях на території комплексу встановлені внутрішні і зовнішні камери відеоспостереження: у ліфтах, холах, на паркінгах та прибудинкової території. NEBOS’HILL забезпечує захищеність мешканців, не порушуючи особистого комфорту і простору.

 • Якісні матеріали

  Ми працюємо тільки із якісними матеріалами, обираємо надійних підрядників та дотримуємось усіх стандартів надійного та безпечного будівництва.

 • Склопакет

  Панорамні вікна у NEBOS’HILL складаються з алюмінієвого профілю і двокамерного склопакета з загартованим склом 8 і 6 мм, а обидві камери склопакета заповнені аргоном. Завдяки такій системі, вікно має високу ударостійкість, шумоізоляцію та є енергоефективним.

 • Стяжка з шумоізоляцією

  В основу підлог ми заклали цементно-піщану стяжку з шумоізоляційним шаром. Ви не почуєте ні звуків пральної машини, ні голосів ваших сусідів, ні тупоту дітей зверху.

 • Вільне планування

  Тільки ви вирішуєте, де буде розташована спальня, об'єднувати чи вітальню з кухнею і якого розміру буде дитяча кімната або ваш особистий кабінет. Ви навіть можете поєднати кілька сусідніх квартир і конструювати власне унікальне життєвий простір.

 • Фасад

  «У ЖК NEBOS'HILL передбачено два види фасаду: головний фасад і фасад у внутрішньому дворі. Головний фасад виконаний з алюмінієвого профілю Alutech у відтінку Graphite Grey. Фасад повністю складається з панорамних вікон в підлогу, для яких ми вибрали склопакет Titan 70/54. Фасад у внутрішньому дворі виконаний із декоративним покриттям Caparol.

Зв’яжіться з нами

Залиште свої контактні дані, щоб ми могли зв'язатись із вами щодо вашого питання.

Обрати зручний час